Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

#PLANTDOCTOR

Podobają Ci się zielone rośliny, styl Eco, jungle i zdrowsze powietrze w mieszkaniu? Czy może bardziej interesuje Cię zmiana charakteru miejsca do życia, new home design lub po prostu wprowadzenie zmian we swoich wnętrzach?
Ale… nie masz czasu się tym zająć lub nie znasz się na roślinach lub nie masz ręki do kwiatów… czy z jeszcze innych kilkunastu powodów tego nie robisz…?

Akurat tak się składa, że nasz PLANT DOCTOR (kto to taki?) ma dużo czasu i chęci, aby się tym zająć, doskonale zna się na roślinach, ich gatunkach, wymaganiach i co najważniejsze ma świetną rękę do kwiatów, ich sadzenia i pielęgnacji. Jego rośliny po prostu lubią :)

Dlatego nasze propozycje:

  1. Jeżeli jeszcze nie zacząłeś przygody z zielonymi roślinami u siebie w domu, to proponujemy zazielenienie Twojej przestrzeni od A do Z, czyli NEW PLANT DOCTOR (oferta kliknij)
  2. Jeżeli już zacząłeś tworzyć swoją zieloną dżunglę, ale coś nie wyszło, albo nie masz pomysłu jak ją udoskonalić, to proponujemy proces SOS PLANT DOCTOR (oferta kliknij)
  3. Jeżeli twoja zielona przestrzeń, którą stworzyłeś ma się świetnie, ale nie masz czasu jej pielęgnować, bo często wyjeżdżasz, masz dużo spotkań i obowiązków, to proponujemy CARE PLANT DOCTOR (oferta kliknij)
  4. A jeżeli jesteś tym szczęśliwcem, który może cieszyć się własnym balkonem,tarasem lub ogrodem, to tutaj rozwiązanie specjalnie dla ciebie GARDEN PLANT DOCTOR (oferta kliknij)

Pamiętaj, że zielone rośliny oprócz tego, że przede wszystkim pełnią funkcję dekoracyjną, to również wspierają nasze zdrowie i samopoczucie, tj:

- oczyszczają powietrze w domu

- pomagają niwelować działanie drobnoustrojów i alergenów

- działają terapeutycznie

 

Dodatkowo, dla wszystkich Was, którzy lubicie i chcecie więcej zieleni u siebie, a choć trochę Was interesują informacje o roślinach, przygotowujemy krótkie filmiki tematyczne, do bólu praktyczne: jakie rośliny do jakiego typy pomieszczeń, jak pielęgnować dane rośliny, jak je przesadzać… i wiele innych tematów. Rośliny to nasza praca i pasja, a dla was niech to będzie garść praktycznych informacji do wykorzystania (albo nie) u siebie, ale na pewno przyjemność oglądania i obcowania z zielenią :)

Więcej filmów o zielonych roślinach znajdziecie na moim kanale na YouTube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl