Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog

Czas i koszty dostawy

Zamówienia realizujemy najczęściej w terminie 24h (teren Krakowa i okolic) lub 48h (teren Polski). Istnieje możliwość realizacji zamówienia w ten sam dzień lub na następny dzień (na terenie Polski). W tym celu najlepiej jest się skontaktować bezpośrednio z naszym sklepem pod nr telefonu: + 48 502 101 901, shop@flowerexpress.pl, aby uzgodnić szczegóły i termin dostawy.

KRAKÓW I OKOLICE

Na terenie Krakowa zamówienia realizujemy i dostarczamy od pon-sb w godzinach 9.00-20.00 (godzina do indywidualnego ustalenia). Istnieje możliwość dostawy poza ustalonymi godzinami oraz w ten sam dzień, jednak w tym celu najlepiej jest się skontaktować bezpośrednio z naszym sklepem pod nr telefonu: + 48 502 101 901, shop@flowerexpress.pl.

Koszt dostawy - 16 zł (zamówienia powyżej 400 zł - dostawa gratis)

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zamówienia możliwy jest od pon-sb w godzinach 8.00-15.00 przy ul. Wolskiej 2, Kraków.

Osoba odbierająca nie ponosi dodatkowych kosztów dostawy.

POLSKA

Na terenie Polski standardowo dostarczanie kwiatowych przesyłek odbywa się od wt-pt w godzinach 9.00-20.00 (wysyłka zamówień od pon-czw). 
Istnieje możliwość dostawy poza ustalonymi godzinami, w ten sam dzień, lub na następny dzień, jednak w tym celu najlepiej jest się skontaktować bezpośrednio z naszym sklepem pod nr telefonu: + 48 502 101 901, shop@flowerexpress.pl.

Koszt dostawy - 16 zł

UWAGI

W wyjątkowych sytuacjach, np. w przypadku braku dostępności odpowiedniej ilości kwiatów, kwiatów niestandardowych, szczególnych świąt termin realizacji zamówienie może się wydłużyć, o czym zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia odnośnie dostawy (np. dostawa tego samego dnia, w niedziele) lub samego zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny +48 502 101 901 lub mailowy shop@flowerexpress.pl.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl