Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

ZAPISY DO NOWEJ EDYCJI PROJEKTU WOW!Garden 2024 - szczegóły już wkrótce

Projekt Wow!Garden to prezentacja 10 różnorodnych, przydomowych ogrodów, które będą pokazywane w kolejnych odcinkach specjalnych na kanale Youtube Hubert Lamański.

Głównym założeniem projektu jest pokazanie, że każdy ogród może być Wow! 

Podczas prezentowania przydomowych ogrodów, chcemy pokazać jak zmienia się ogród w trakcie sezonu, przybliżyć tajniki prac ogrodowych, a przede wszystkim udowodnić, że każdy może stworzyć coś wyjątkowego. 

Poprzez projekt Wow!Garden chcemy wyróżnić ogrody, które zwrócą naszą uwagę ze względu na swój styl, charakter, wkład pracy czy bioróżnorodność. 

Dodatkowym założeniem projektu jest pokazanie widzom, że praca i przebywanie w ogrodzie ma charakter zdrowotny i hortiterapeutyczny oraz że każdy, nawet mały skrawek ziemi, można zamienić w coś Wow! 

Poprzez projekt chcielibyśmy również uświadamiać widzów, że powinniśmy dbać o “ten” kawałek ziemi, zgodnie z myślą, że “Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci”.

Spośród zgłoszonych do projektu ogrodów, zostanie wybrany przez komisję składającą się z organizatorów i partnerów projektu ogród, który otrzyma tytuł Wow!Garden 2024 oraz nagrodę główną.

Więcej informacji WOWgarden_2024.pdf

Regulamin Regulamin Regulamin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl